Nyílt nap az Orchidea Óvodában

Szeretettel várjuk az
érdeklődő Szülőket
Hajdú utcai épületünkben
2019.02.6-án szerdán magyar-angol óvodánkba!

Cím: Hajdú utca 18-24, Budapest,1139

Program:
9.00-9.30: Képes tájékoztató az óvoda működéséről
9.30-10.15: Betekintés a csoportok életébe
10.15-11.00: Kérdések, egyéni igények megbeszélése
Örülünk az előzetes regisztrációnak:
email cím: hajdu_ovi@orchideaiskola.hu
Tel: +36 70 621 4930

ÓVODA

Az Orchidea Nemzetközi Iskola oktatási rendszerének részét képezi az óvoda is. Az iskolában egy külön bejárattal rendelkező részben foglal helyet az óvoda, melyben minden megtalálható, amire egy kisgyereknek szüksége lehet.
Az óvodába háromtól hat éves korig járnak a különböző nemzetiségű gyermekek. Egyéni szükségleteiket figyelembe véve egész napos ellátásban részesítjük őket. Felkészülünk az iskolára, kihasználjuk a játékos tevékenységben megvalósuló tanulást. A magyar és az angol nyelv az egész nap jelen van az óvoda életében. A foglalkozások nyelve váltja egymást, de a mindennapos tevékenységek angolul ÉS magyarul, párhuzamosan folynak. Nem elvárásunk, hogy a gyermek anyanyelvi beszélője legyen az egyik nyelvnek, angoltudással sem kell rendelkeznie a jelentkezésekor. A Óvodai Nevelés Országos Alapprogramja határozza meg pedagógiai programunkat.
A nevelés-oktatás színvonala jól képzett pedagógusainknak köszönhető.